Emlak Alım-Satım Danışmanlığı


Konut, ticari ya da arazi, tüm emlaklarınız için hızlı, şeffaf ve profesyonel alım-satım çözümleri oluşturmaktayız. En yakın zamanda ofisimizde ya da yerinizde görüşelim ve isteğinizi en yakın zamanda sonuçlandıralım. Emlak Alım-Satım Danışmanlığı hizmetlerimiz için bize ulaşın, lütfen.

Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı


Günümüzde yeni, modern ve sağlıklı konutlara sahip olmak hepimizin ihtiyacıdır. Biz de, sahip olunan emlakların değişim ve dönüşümünün gerçekleşmesi sürecinde teknik ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ömürlük varlıklarımız dikkate değer yaklaşımlar istiyor ve biz bu noktada sizlere yardımcı oluyoruz. Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı hizmetlerimiz için bize ulaşın, lütfen.

Bina/Site Yönetimi Danışmanlığı


Günümüzde farklı boyutlarda ve içerikteki emlak projelerinde uzun dönem operasyonel yönetim çok değere binmiştir. Daha yaşanılabilir bir toplu yaşam ve finansal sürdürülebilirlik için de hukuki ve operasyonel danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Yönetim Danışmanlığı çözümlerimiz için bize ulaşın, lütfen.

Paylaşımlı Ofis/Konut Danışmanlığı


Günümüzde birçok farklı emlak kullanma ve edinme şekli bulunmakta ki paylaşımlı ofis ve konut, en yenilerinden bazılarıdır. Günümüz şehir hayatında az sayısılı çalışanı olan işletmeler ya da mekan-bağımsız çalışanlar paylaşımlı emlak kullanımlarından faydalanmaktadırlar. Bu tür bir çözüm arayışı içerisindeyseniz danışmanlık hizmetilerimiz için bizlere ulaşın, lütfen.

Referanslar


Verdiğimiz hizmetler dahilinde birçok farklı kurum ve şahıs ile çalışmalar yürütmekteyiz. Bu kısımda, şirketimiz ile iş yapma memnuniyetine ermiş tüm tarafların, kendi izinleri dahilinde, bizlerle gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalar hakkında bilgiler paylaşılmaktadır.

Biz Size Ulaşalım