Vizyon

Yüksek standartlardaki emlak çözümelerimizi işin her noktasına daha da uygulanır kılmaya çalışıyoruz.

Misyon

Emlak hizmetlerimizi iş akışındaki tüm unsurlara daha yakın durarak kurumsallık ve şeffaflık içerisinde geliştirmeye çalışmak.

Değerler

Şeffaflık, Ulaşılabilirlik, Kurumsal Profesyonellik

Gelecek Hedefleri

Hazırladığımız takvim ışığında işlerimizin yoğunlaştığı bölgelerdeki hizmetlerimizin hem alanını genişletmek hem de standartlarını yükseltmek.

Tarihçe & Kurucu


2016 yılında İstanbul Şehrinin Bakırköy İlçesinde kurulan Estates Continental, hizmetlerine kurulduğu bölge sathında başladı. Yüksek güven, şeffaflık ve profesyonel standartlar dahilinde birçok emlak sahibi ile başarılı çalışmalar gerçekleştiren şirket birçok yeni açılımda bulunmaktadır.

Kurucusu M. Furkan Özsan 1985 İstanbul doğumlu olup Boğaziçi Üniversitesi ve SUNY-Binghamton Üniversiteleri arasında gerçekleştirilen Küresel ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden lisans seviyesinde mezun oldu. Ardından İsveç Blekinge Institue of Technology bünyesinde gerçekleşen İnovasyon, İş Geliştirme ve Girişimcilik Bölümünden yüksek lisans diploması aldı. Bu dönemde gerçekleştirdiği Sürdürülebilir Şehir Geliştirme alanındaki çalışmalarından sonra profesyonel hayatına Çin Halk Cumhuriyetinde başladı. Yurtiçi ve yurtdışında muhtelif çok uluslu şirketlerde yönetici-satış pozisyonlarında çalışmasının ardından Estates Corporate Şirketini kurdu. Çalışmalarını aktif olarak bu bünyede sürdürmektedir.